Ürünlerimiz » Sebzeler » Biber Grubu

SİVRİ BİBER

Örtü altında ve açık tarlada üretimi yapılan standart bir çeşittir. İnce, uzun, sivri, koyu yeşil renkli ve koyu olan meyveleri yaklaşık 20 cm uzunluğundadır. Acı ve Tatlı olmak üzere 2'ye ayrılır. Verimli ve nakliyeye uygun bir çeşittir.

ÇARLİ

Açık tarla üretiminde olduğu kadar, örtü altında da yetiştirilebilen, standart bir çeşittir. Kuvvetli bitki yapısına sahiptir. Sarı - yeşil olan meyveleri yaklaşık 16 - 18 cm uzunlukta, etli, uzun - konik yapıdadır. Erkenci, verimli ve nakliyeye uygun bir çeşittir. Acı ve Tatlı olmak üzere 2'ye ayrılır.

KAPİA BİBER

Açık tarla yetiştiriciliğine uygun br çeşittir. Yaklaşık 10 - 15 cm. uzunluğunda, kalın etli, geniş, yassı ve konik şekilli meyvelere sahiptir. Başlangıçta koyu yeşil renkli meyveleri daha sonra kırmızı renk alır. Verimli bir çeşittir.

KALİFORNİYA BİBER

Ülkemizde antalyada bölgesinde yaygın olan bu çeşit Kasım ayından itibaren ihracata uygundur. Kalın kabuklu ve etlidir. Yeşil,sarı ve kırmızı olmak üzere 3 renkte bulunmaktadır

DOLMALIK BİBER

Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, standart bir çeşittir. Bitki orta yükseklikte olup, alçaktan dallanır. 3 - 4 loblu, ince kabuklu, eti orta kalınlıktadır.

Dikimden hasada kadar geçen süre 50 - 55 gün olan, verimli ve erkenci bir çeşittir.Sezon Takvimi

OCAK ŞUB MAR NİS MAY HAZ TEM AĞU EYL EKİM KAS ARA
Sivri Biber
Çarli
Kapia Biber
Kaliforniya Biber
Dolmalık Biber

Lora Fresh Tarım Dış Ticaret Ltd. Şti.
Mehmetçik Mah. Termesos Bulvarı No:18 Kat:4 D:7 Muratpaşa / Antalya
+90 242 999 23 37 info@lorafresh.com

Tüm hakları Lora Fresh'e aittir © 2018     /     Tasarım Ajansweb