Ürünlerimiz » Narenciyeler » Mandalina Grubu

SATSUMA

Erkenci bir çeşittir. En çok tüketilen çeşittir. Meyveleri basık şekillidir. Kabuğu pürüssüz ve incedir. Oldukça kolay soyulur. Çekirdeksizdir ve suludur. Yüksek kaliteli bir üründür.

MINEOLA

Geç hasat edilen bir çeşittir. Meyvenin kabuğu kolay soyulabilir ve pürüzsüzdür. Meyveler iridir. Soğuğa oldukça dayanıklı bir çeşittir. Suludur.

OKITSU

Kabuk pürüzsüz diğer satsuma çeşitlerine göre meyve kabuğu daha ince ve hafiftir. Meyve büyük ve yassıdır. Tadı hoş ve iyi kalitededir. Çok erkencidir. Verimlidir.

FREMONT

Meyveleri yuvarlak şekilli ve küçüktür. Meyve kabuğu koyu kırmızı-portakal renkli, parlak ve düzgündür. Çekirdeklidir. Oldukça sulu bir çeşittir.

NOVA

Meyve kabuğu parlak portakal renkli ve hafif pürüzlüdür. Meyveler iridir. Sulu ve lezzetlidir. Meyve kalitesi yüksektir. Çekirdeklidir. Diğer çeşitlerden farklı olarak irir ve sert meyve dilimlerine sahiptir.

W.MURCOTT

Pürüzsüz kabuğu, parlak koyu turuncu cilt rengi, bal gibi şekerli tadı ve eşsiz aromasıyla tüketicilerin hem gözüne hemde damağına hitap ediyor. Kabuğu kolay soyulur. Meyve ağırlığı yaklaşık 120'gramdır. Çok geç gelişiyor.Sezon Takvimi

OCAK ŞUB MAR NİS MAY HAZ TEM AĞU EYL EKİM KAS ARA
Satsuma
Mineola
Okitsu
Fremont
Nova
W.Murcott

Lora Fresh Tarım Dış Ticaret Ltd. Şti.
Mehmetçik Mah. Termesos Bulvarı No:18 Kat:4 D:7 Muratpaşa / Antalya
+90 242 999 23 37 info@lorafresh.com

Tüm hakları Lora Fresh'e aittir © 2018     /     Tasarım Ajansweb